Kompozytowy system tarasowy EasyFloor

Kompozytowy system tarasowy EasyFloor to rozwiązanie stworzone dla tych, którzy – planując budowę tarasu, balkonu czy elewacji – chcą połączyć walory estetyczne drewna z wyjątkowymi parametrami instalacyjnymi i użytkowymi.

Balkony, tarasy i elewacje wykonane z systemu kompozytowego EasyFloor są proste i szybkie w montażu. Są bezpieczne w użytkowaniu – mają powierzchnię antypoślizgową. Ich walory estetyczne w niczym nie ustępują deskom drewnianym. Nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych – ich estetycznym wyglądem można cieszyć się przez długie lata użytkowania.

Wszystkie produkty kompozytowego systemu tarasowego EasyFloor są wykonane z WPC (wood-plastic composite). Jest to kompozyt bardzo trwały i odporny na działanie warunków atmosferycznych, grzybów, pleśni czy typowych dla drewna szkodników (np. korników), złożony z 60% drewna (mączki drzewnej), 40% polietylenu wysokiej gęstości (HDPE) oraz 10% dodatków chemicznych (stabilizatory UV, kolor). Nasze produkty posiadają pięcioletnią gwarancję oraz wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty.

W ramach kompozytowego systemu tarasowego EasyFloor oferujemy wszystkie elementy niezbędne do wykonania tarasu, balkonu czy elewacji – deski i płytki kompozytowe, a także akcesoria do ich montażu: kompozytowe legary, listwy wykończeniowe, listwy narożne oraz klipsy montażowe.

Elegancja i prestiż

Bezpieczeństwo użytkowania

Oszczędność i wygoda

Szybki, łatwy montaż

Odporność na ogień

5 lat gwarancji

Kompozytowe systemy EasyFloor - zastosowanie

Kompozytowe systemy EasyFloor to rozwiązanie stworzone dla tych, którzy planują budowę tarasu lub balkonu czy też zrobienie nowej elewacji i chcą połączyć walory estetyczne drewna z wyjątkowymi parametrami instalacyjnymi i użytkowymi.

Balkony

Płytki tarasowe Easyfloor w szczególności przeznaczone są do wykonania podłóg balkonów oraz tarasów o mniejszych powierzchniach. Ich montaż jest szybki i prosty.

Pomosty, kładki, schody

System kompozytowy Easyfloor pozwala na samodzielne wykonanie trwałych i estetycznych elementów takich, jak: schody, pomosty, kładki.

Tarasy

Taras wykonany z systemy kompozytowego Easyfloor jest łatwy w montażu, estetyczny i bezpieczny w użytkowaniu. Nie wymaga żadnych zabiegów konserwacyjnych.

Elewacje budynków

Deski elewacyjne Easyfloor są elementem ochronnym i dekoracyjnym każdego budynku. Znakomicie komponują się z deskami tarasowymi Easyfloor, tworząc jednolitą, stylistyczną całość.

Zalety kompozytowych systemów EasyFloor

Efektowny wygląd drewna, łatwy montaż, prosta pielęgnacja oraz bezpieczne, długotrwałe użytkowanie – to podstawowe zalety tarasów, balkonów i elewacji wykonanych z kompozytowych systemów EasyFloor.

Materiał kompozytowy

Wszystkie produkty kompozytowych systemów EasyFloor są wykonane z WPC. Jest to kompozyt bardzo trwały i odporny na działanie warunków atmosferycznych, grzybów, pleśni czy typowych dla drewna szkodników.

Łatwy montaż

Montaż kompozytowych systemów EasyFloor jest szybki i prosty. Do montażu wystarczą proste narzędzia. Dla ułatwienia samodzielnego montażu przygotowaliśmy szczegółową instrukcję oraz film pokazujący montaż krok po kroku.

Prosta pielęgnacja

Deski i płytki tarasowe oraz deski elewacyjne EasyFloor są proste w pielęgnacji i nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych. Zapewniają długotrwałe użytkowanie bez dodatkowych kosztów renowacji.

Gwarancje i atesty

Produkty kompozytowych systemów EasyFloor posiadają dziesięcioletnią gwarancję oraz wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty. Nie zawierają substancji szkodliwych, zgodnie z rozporządzeniem UE REACH.

Produkty EasyFloor

W naszej ofercie znajdują się deski i płytki tarasowe oraz deski elewacyjne kompozytowych systemów EasyFloor, a także akcesoria do ich montażu.

Deski tarasowe EasyFloor

Na tarasy, schody, pomosty, kładki. Oferowane w dwóch wymiarach i dwóch wariantach kolorystycznych: brąz lub grafit.

Płytki tarasowe Easyfloor

Na balkony i tarasy. Płytki jednostronnie ryflowane o wymiarach 300x300x28 mm, dwa warianty kolorystyczne: brąz, grafit.

Deski elewacyjne Easyfloor

Kompozytowe deski elewacyjne o wymiarach 145×20,5×2200 mm, o gładkim profilu, w trzech wariantach kolorystycznych: brąz, szary, żółty.

Akcesoria montażowe

Kompozytowe legary, listwy wykończeniowe, listwy narożne oraz klipsy montażowe.

Zapraszamy do sklepu firmowego EasyFloor

W firmowym sklepie Easyfloor znajdziesz całą naszą ofertę: deski i płytki tarasowe oraz deski elewacyjne kompozytowych systemów EasyFloor, a także wszystkie akcesoria potrzebne do ich montażu.

Fachowcy polecają systemy kompozytowe EasyFloor

Kompozytowe systemy EasyFloor łączą walory estetyczne drewna z wyjątkowymi parametrami instalacyjnymi i użytkowymi. Fachowcy coraz częściej polecają rozwiązania kompozytowe przy wykonywaniu tarasów, balkonów i elewacji z racji na ich łatwą instalację, efektowny wygląd oraz długotrwałe użytkowanie bez kosztownych zabiegów konserwacyjnych.
Zachęcamy do kontaktu architektów i dekoratorów oraz profesjonalistów branży budowlanej. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące produktów Easyfloor, ich parametrów technicznych, montażu, użytkowania i pielęgnacji..